Vstupenky

Předprodej na Utubering 2023 odstartován!

Nákupem dnes ušetříte až 160 Kč!

Classic

6 hodin nepřetržité zábavy na všech pódiích a v desítkách zábavních zón!

499 Kč
Exclusive

Tři hodiny programu navíc! Limitováno pro 20% návštěvníků. Přístup k Exclusive stání pod hlavním pódiem a pamětní dárek.

 

1399 Kč
Rodičovská

Vstupenka pro dospělý doprovod návštěvníka mladšího 15 let. Platí i na Exclusive program.

199 Kč

Nákup vstupenek

E-ticket

Nejsnadnější nákup je e-ticket do mobilu nebo k vytištění; platba převodem či kartou.

Chci E-ticket

Tištěné vstupenky v tuto chvíli neprodáváme!

Prodejny v Brně Adresa Otevírací doba
L2P Bar & Café (již brzy) Vachova 5, Brno
(Google Maps)
Po - Pá: 10:30 - 21:00
So - Ne: 09:30 - 21:00

Platba je možná v hotovosti i kartou.

Často kladené dotazy

Co obsahuje EXCLUSIVE vstupenka?

• 3 hodiny exkluzivního programu navíc - start akce už v 11:00, areál přístupný od 10:30 • EXCLUSIVE opening ceremoniál, dále speciální vystoupení účinkujících • vyhrazená EXCLUSIVE stání pod hlavním pódiem • exkluzivní přístup k nabídce merchandise, jinak neprodejné • pamětní dárek • kompletní hlavní program (majitelé klasických vstupenek) začínající od 15:00 • limitovaná edice vstupenek (pouze 20% kapacity akce) • cena vstupenky je 1199 Kč po celou dobu předprodeje až do vyprodání

Co obsahuje vstupenka RODIČ?

Vstupenku RODIČ jsme zavedli pro dospělý doprovod návštěvníka mladšího 15 let. Je-li Vám tedy více než 18 let a budete doprovázet osobu mladší 15 let, pak je tato vstupenka určená právě pro Vás. Vstupenka PLATÍ i na Exclusive program, tzn. vstup je umožněn od 10:30 hodin. Vstupenka NEOBSAHUJE Exclusive dárek a stání ve vyhrazeném Exclusive prostoru.

Od kolika let se platí vstupné?

Vstupné se platí od 7 let. Děti do 6 let (včetně) mají vstup zdarma. Vstupenku pro návštěvníka mladšího 7 let je nutné vyzvednout ve stánku AKREDITACE před vstupem do areálu.

Vstupenka pro ZTP

Držiteli průkazu ZTP, po zakoupení vstupenky za aktuální cenu, paušálně vrátíme 200 Kč v den akce ve stánku AKREDITACE.

Vstupenky pro ZTP/P

Držiteli průkazu ZTP/P, po zakoupení vstupenky za aktuální cenu, paušálně vrátíme 200 Kč v den akce ve stánku AKREDITACE. Doprovod je zdarma.

Omylem jsem poslal dvakrát platbu, můžete mi vrátit peníze?

Ano, napište nám prosím mail, který jste uvedli v objednávce, váš variabilní symbol a číslo účtu, ze kterého jste peníze odesílali na email: info@utubering.cz

Omylem jsem zadal špatnou emailovou adresu, můžete mi poslat prosím vstupenky na správný email?

Ano, napište nám prosím mail, který jste uvedli v objednávce, váš variabilní symbol, číslo účtu, ze kterého jste peníze odesílali a váš správný email, na který mají vstupenky dorazit na: info@utubering.cz

Půjdou zakoupit vstupenky na místě?

Ne, na místě se neprodávají. Jedinou možností je včasné zakoupení v předprodeji.

Poslal jsem peníze bankovním převodem a nedošla mi hned vstupenka, jak to?

Jakmile se peníze připíšou na náš bankovní účet, tak systém po zaevidování (trvá typicky 2 pracovní dny) okamžitě generuje vstupenky na mail. Transakce ale probíhají jen v pracovní dny, tzn. může se stát, že čtvrteční zaslaná platba se u nás projeví až v průběhu pondělka, tedy vstupenky dorazí až v úterý. Pokud je doba od zaslání platby a neobdržených vstupenek delší než 5 pracovních dní, reklamujte tuto skutečnost na emailu info@utubering.cz a uveďte prosím mail, který jste uvedli v objednávce, číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým jste platbu zasílali.