Music


Music na Utuberingu


Účinkující v Music zóně


Program Music zóny

Kontrafakt

Kontrafakt

13:00 Fajn radio stage

Kontrafakt nás přijede navštívit se svou show, která se bude odehrávat na Fajn radio stage,

Paulie Garand

Paulie Garand

17:00 Sherwood stage

Krom show si Paulie připravil i speciální besedu, merch a famózní aquazorbing, kde zažiješ trochu toho vodního adrenalinu.

Atmo

Atmo Music

14:20 Sherwood stage

Kluci to nejenom roztočí pořádně na centrální Sherwood stage, ale vlítnou i mezi vás do music zone a vyzvou odlvážlivce na challenge v lezení na stěně.

Raego

Raego

20:30 Fajn radio stage

Raego je známý nejen pro své hity, ale i pro svůj příběh. Rád si s Tebou pokecá o všem, ale hlavně ho zajímáš ty. Na Utuberingu bude celý den.

Johny Machette

Johny Machette

18:30 Sherwood stage

Den je náročný a proto si přijď odpočinout do chillout #teamMachette, kde bude pohodlné sezení. Dále můžeš s Johnym Machette prohodit pár slov nebo se vyfotit.

Light&Love

Light&Love

14:00 Fajn radio stage

Kluci vám představí své vystoupení, s kterým teď objíždějí jednu akci za druhou, ale nejen to. Můžete se také těšit na to, že vám ukážou, že není zapotřebí drahých nahrávacích studií a že si můžete i doma vytvořit profesionální nahrávku.

Slza

Slza

21:10 Sherwood stage

Skupina Slza bude uzavírat svoji show celý Utubering. Každopádně během celého dne si v jejich zóně v Music zone můžeš například vytvořit vlaštovku s přáním nebo vzkazem nebo naučit nový song od Slzy.

Light&Love

Mandrage

15:50 Sherwood stage

Mandrage vystoupí se svou show kolem čtvrté hodiny, každopádně i před tím je můžeš potkat v Music zone, kde si třeba budeš moc vyrobit originální placku na Mandrage plackostroji.

Light&Love

Lipo

15:10 Fajn radio stage

S Lipem krom jeho vystoupení nahlédneme pod pokličku "režie videí" a taky nám něco poví o tvorbě textu.

Light&Love

Voxel

13:00 Sherwood stage

Voxel mimo svůj koncert i představí, co je to vlastně ten "looping" a co všechno se dá vymyslet a zahrát, když použijete pouhé 4 akordy.


Kup si vstupenku na Utubering

Online vstupenka

399Kč / návštěvník

Transakční poplatek je 16 Kč za každou vstupenku (platební kartou), 11 Kč při platbě převodem (za všechny vstupenky celkem). Pokud jde tvůj rodič jako doprovod, rodič jde ZDARMA

Koupit

nebo

Vstupenka v síti Ticketportal.cz

399Kč / návštěvník

Cena je včetně manipulačního poplatku sítě. Koupí vstupenky přes sítě Ticketportal nelze podpořit ring daného účinkujícího. Pokud jde tvůj rodič jako doprovod, rodič jde ZDARMA. Po zakoupení této vstupenky musíš své rodiče zaregistrovat na této stránce.

Koupit