O Festivalu

Třetí ročník festivalu je splněným snem
mít nádherný festival pro generaci Z

V roce 2015 jsme uspořádali první ročník festivalu v podobě, která jinde na světě neexistovala. Měli jsme před sebou prázdný papír, na který jsme si mohli namalovat úplně cokoliv. Program byl tvořený hvězdami naší generace, ale s jejich nápaditou účastí a interakcí.

O festivalu Utubering

Ve druhém ročníku jsme navázali na vše dobré, co první Utubering přinesl a dále jsme zásadně vylepšili jeho podobu. Výrazně jsme omezili kapacitu samotné akce (na 11.111 návštěvníků), ale na oplátku jsme kompenzovali rozšířením festivalu na Moravu - do Brna. Druhý ročník byl v Praze zcela vyprodaný a v Brně cca z 80% kapacity.

O festivalu Utubering

Návštěvníci hodnotili druhý Utubering jako perfektní akci, kde je její největší neduhou byl snad jen páteční termín konání. V tomto ohledu se třetí ročník zásadně polepší a bude se konat v sobotu, kdy mají všichni volno celý den a mohou tak snadno dorazit i ti, kteří bydlí mimo města konání. Pražský Utubering tak bude "českým svátkem generace Z", zatímco Brněnský Utubering bude "moravským a slovenským svátkem generace Z".

O festivalu Utubering

Výrazná spokojenost návštěvníků druhého Utuberingu neznamená, že hodláme usnout na vavřínech. Pro třetí ročník připravujeme větší prostor konání, dosud nejširší program a představíme několik nových koncepčních témat. Pro největší fanoušky jsme připravili limitovanou Exclusive edici festivalu, který sestává ze tří hodin speciálního programu navíc.

Utubering Brno

 Těšíme se na Tebe na Utuberingu – festivalu, který je naším splněným snem.